بهترین درمان ام اس با کمک طب سنتی

درمان و پیشگیری

ام اس یکی از انواع بیماری‌های خود ایمنی است که ممکن است توسط عوامل ژنتیکی و محیطی، بدن یک فرد را درگیر کند. در این بیماری سیستم ایمنی بدن دچار اختلال شده و به سلول‌های عصبی بدن فرد حمله می‌کند. علائم و علت ام اس در طب سنتی چیست؟

هر فردی به‌خصوص جوانان در معرض ابتلا به بیماری MS قرار دارند، اما در برخی موارد پزشکان متخصص ام اس مشاهده کرده‌اند که افراد دارای طبع گرم کمتر به این بیماری مبتلا شده‌اند. به همین دلیل احتمال می‌رود یک عامل برای ابتلا به بیماری ام اس طب سنتی، سردی بدن باشد؛ بنابراین ساده‌ترین راه برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری، گرم شدن طبع بدن است. طبق نظر دکتر مغز و اعصاب، همه علائم ام اس به اختلال اعصاب مربوط می‌شود. برخی از رایج‌ترین علائم شامل اختلال در دید، توانایی حرکت، حس لامسه و دستگاه عصبی خودگردان است.

اگر در بیشتر مواقع به چند مورد از علائم زیر دچار می‌شوید، احتمال ابتلا به ام اس در شما وجود دارد. ناتوانی در حرکت اسپاسم مشکل دیداری مشکل در تکلم مورمور شدن بروز واکنش غیرارادی نداشتن تعادل درمان ام اس با طب سنتی درمان ام اس با طب سنتی به شما کمک می‌کند علائم ابتلا به ام اس را در خود کاهش داده و از پیشرفت این بیماری جلوگیری کنید. با استفاده از ویزیت آنلاین طب سنتی می‌توانید بدون دردسر، از بهترین روش‌های درمان ام اس برخوردار شوید.

تغذیه ام اس طب سنتی اهمیت زیادی دارد؛ به همین دلیل باید حتما به تغذیه خود توجه داشته باشید. درمان ام اس با کندر یکی از شیوه‌های متداول است که می‌توانید در درمان ام اس با طب سنتی از آن بهره‌مند شوید. در درمان ام اس با طب سنتی تلاش می‌شود که برخی مواد مغذی خاص از طریق تغذیه مناسب به بدن شما رسانده شود. این مواد مغذی و ویتامین‌ها شامل دسته‌های زیر می‌شوند: 

  • پروبیوتیک
  • ویتامین دی
  • بیوتین
  • آنتی‌اکسیدان
  • اسید چرب غیراشباع 

روش‌های مکمل درمان ام اس و طب سنتی

دکتر طب سنتی علاوه بر تجویز گیاهان دارویی و مواد خوراکی لازم، از برخی روش‌های دیگر که مخصوص طب سنتی هستند هم استفاده می‌کند. انجام بادکش، ماساژ سر با استفاده از روغن مخصوص و حجامت ازجمله مهم‌ترین روش‌های مکمل درمان ام اس با طب سنتی هستند. پزشک سنتی در صورت نیاز با دکتر مغز و اعصاب آنلاین مشورت می‌کند که در درمان شما اختلال و مشکلی ایجاد نشود. سخن پایانی میزان تاثیر درمان ام اس طب سنتی معمولا از روش‌های درمان غیرسنتی بیشتر است؛ به همین دلیل به همه بیماران توصیه می‌کنیم حتما از این روش استفاده کنند. در درمان ام اس با طب سنتی شما با بهترین داروهای گیاهی و روش‌های درمانی مکمل آن آشنا می‌شوید. البته فراموش نکنید که نباید بدون مشورت دکتر مغز و اعصاب خود هیچ‌یک از آنها را مصرف کنید.

بهترین درمان ام اس با کمک طب سنتی
ام اس یکی از انواع بیماری‌های خود ایمنی است که ممکن است توسط عوامل ژنتیکی و محیطی، بدن یک فرد را درگیر کند.

مالکیت معنوی مجله سلامت پلاس (healthplusmag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

در برخی موارد پزشکان متخصص ام اس مشاهده کرده‌اند که افراد دارای طبع گرم کمتر به این بیماری مبتلا شده‌اند.

Image