زیبایی و برجسته کردن لب

زیبایی و تناسب اندام

این روزها برجسته سازی لب ها علاقه مندان زیادی به خود پیدا کرده است. با روش های ساده خانگی و سنتی می توانید صاحب لب های حجیم و برجسته شوید. مواد طبیعی مانند فلفل ، عسل دارچین و ویتامین‌ها می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند. امروزه تقویت و بازسازی لب ها به نظر بسیار ساده و ایمن است که با استفاده از روش های خانگی می توانید به آسانی و بی‌دردسر مناسب ترین حجم دهی را برای لب های خود به دنبال داشته باشید.

تقویت لب ها یک روش زیبایی است که می‌تواند در زیبا شدن چهره تاثیرگذار باشد.

ما در این مقاله میخواهیم روش های زیبایی لب ها در طب سنتی را برای شما بیان کنیم لب ها ماده زنانگی مطلق در چهره زن ها به شمار می روند خیلی از زن ها علاقه دارند که لب های برجسته داشته باشند که معمولاً به اشتباه با استفاده از رژلب روی پوست بالای لب این کار را انجام می‌دهند نتیجه یک تصویر بسیار ناامیدکننده است راه حل تقویت و برجسته کردن لب با تزریق خواهد بود و روش‌های معاصر به طور طبیعی و یا پروتز لب می تواند به آنها کمک کند . انواع پرکننده های مخصوص لب وجود دارند که می‌توانند در لب ها و اطراف دهان شما تزریق شوند که شایع ترین آن ها محصولات حاوی مواد مشابه اسید هیالورونیک کرد ، اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی در بدن است که این ماده می تواند کمک کننده باشد تا حجم لب ها افزایش پیدا کند و زیبایی آنها بیشتر شود.

برجسته کردن لب با فلفل

استفاده از اسانس فلفل قرمز می تواند راه موثری برای برجسته کردن لب ها باشد کمی از اساس فلفل را با نرم کننده لب مخلوط کنید و بر سطح لب های خود بزنید نتیجه راضی‌کننده خواهد بود.

برجسته کردن لب با دارچین

یکی از راه های برجسته کردن لب ها استفاده کردن از دارچین است برای اینکار باید مراحل زیر انجام شود:

دستان خود را ضدعفونی کنید و در ابتدا لب های خود را لایه برداری کنید این کار را می توانید با پاک کننده های ملایم انجام دهید و بعد یک حوله نرم را با آب مرطوب کرده و به آرامی روی لب های خود بزنید تا از این طریق سلول‌های مرده پوست و سایر مواد خارجی از بین برود کمی وازلین به لب های خود بزنید و سپس دو تا سه قطعه دارچین را به شکل پودر در آورید سپس از یک قاشق مرطوب یا انگشتان خود برای مخلوط کردن آن استفاده کنید بعد از آن با استفاده از یک مسواک پودر دارچین را به قسمت های لب خود بزنید.

مصرف دارچین

حالا مسواک را روی سطح لب های خود بزنید و حرکت خفیف را ایجاد کنید از این مخلوط در ناحیه فوقانی و همچنین پایین لب می توانید استفاده کنید تلاش کنید که اطراف لب آغشته نشود اگر از انگشتان برای کار استفاده می کنیم مخلوط دارچین و وازلین را روی سطح لب های خود به آرامی فشار دهید و به آرامی آن را ماساژ دهید این محصول لب های شما را به آرامی تحریک می کند و سبب می شود که لب ها به دلیل تحریک ناشی از دارچین قرمز و برجسته شوند اگر این قرمزی و تحریک پذیری در لب های شما احساس نشد می توانید مجدد کمی پودر دارچین را اضافه کنید و این کار را دوباره انجام دهید مخلوط را به مدت ۳۰ تا ۴۰ ثانیه آرام روی لب‌های خود ماساژ دهید و اجازه دهید ۳۰ دقیقه نیز روی لب های شما بماند و سپس آن را پاک کنید حالا برای تسکین لب ها می توانید از وازلین استفاده کنید نتیجه نهایی آن لب های برجسته و زیبا میشود.

برجسته کردن لب با ویتامین e

ویتامین e در برجسته کردن لب ها بسیار کمک کننده است می توانید برای این کار کپسول ها را باز کنید و مایع داخل آن را به لب های خود بزنید البته این روش صد در صد تضمینی نخواهد بود و یکی از راه های پیشنهادی برای زیبا کردن و برجسته کردن لب ها است.

برجسته کردن لب با عسل و نایلون

خیلی از افراد مشهور هالیوودی از موم عسل برای برجسته و زیبا کردن لب های خود استفاده می کنند عسل ارزان است و همچنین به راحتی می توانید آن را پیدا کنید در این روش برای برجسته کردن لب با عسل شما فقط نیاز به یک لایه نازک از عسل و یا موم زنبور عسل را دارید ، موم را به لب های خود بمالید و اجازه دهید به مدت یک شب تا صبح روی لب های شما باقی بماند و سپس لب های خود را بشویید.

عسل خام

سایر روش های برجسته کردن و زیبا کردن لب ها بدون عمل اسید هیالورونیک اسید برای اصلاح نواقص شکل لب یا اندازه آن در مردان و زنان استفاده می شود تقویت لثه یک نوع جراحی زیبایی است و از روش‌های غیر جراحی است که با هدف افزایش ظاهر لب ها و برجسته کردن افزایش سطح آن مورد استفاده قرار می گیرد شما می توانید بدون عمل جراحی لب های برجسته و زیبایی داشته باشید یکی از روش های تحریک بافت لب کشیدن مسواک روی آن و پاکسازی آن است این کار سبب افزایش گردش خون و برجسته شدن آن‌ها می‌شود استفاده از کانسیلر نیز در حجم دهی به لب ها می تواند کمک کننده باشد استفاده از برق لب باعث جذب نور شده و آنها را می تواند زیباتر نشان دهد.

زیبایی و برجسته کردن لب
تقویت لب ها یک روش زیبایی است که می‌تواند در زیبا شدن چهره تاثیرگذار باشد.

مالکیت معنوی مجله سلامت پلاس (healthplusmag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

با روش های ساده خانگی و سنتی می توانید صاحب لب های حجیم و برجسته شوید.

Image