راز جوانی و از بین بردن چین و چروک صورت

تغذیه سالم

راز جوان سازی و از بین بردن چین و چروک با دکتر خیراندیش


 

ترک پوست و چروک پوست از خشکیه. سرکه انگبین بخورین درست میشه . زن باشه چروک رو پوستش باشه با عرق رازیانه درست میشه . عرق رازیانه بیش از ۴۰ روز چروک پوست را برطرف میکنه . من داشتم بیماری که در حدود ۴_۵ سال جوان شده ، اگر مرد باشه سرکه انگبین خوراکی و خوردن روغن دنبه همراه غذا همه رو جوان نگه میداره . بیمار داشتم از قم که واقعاً زن ۷۰_ ۷۵ ساله پوستی در حد ۴۰ ساله داشت ، در حالی که من بیمار اروپایی هم دارم این اروپایی‌ها از ۴۵_۴۰ سال که رد میشن چین و چروک عجیبی روی پوست ایناس . خیلی زشت می‌شوند . در حالی که اینها هستند من پرسیدم حاج خانوم مواد آرایشی مصرف کردی گفت اصلاً مصرف نکردم روغنت چیه؟ دنبه . روغن دنبه کلسترول رو میاره پایین یکی از خیانت‌های طب سنتی به ما این بود که روغن دنبه را از غذا حذف کرد . پیرمرد داشتم در سن ۹۰ سالگی هر هفته ۲_۳ وعده آبگوشت می‌خورده با دنبه کاملش .  اول دنبه اش رو میخورده ، سالمه ، نه کلسترول رفته بالا نه تری گلیسیرید ، و در همان سن ۹۰ سالگی هم مرد بوده .

 

ماسک هویج برای جوانسازی پوست

ماسک هویج باعث کمرنگ شدن چین و چروک و شفافیت رنگ پوست صورت می‌شود. برای استفاده از این ماسک، هویج را نازک برش بزنید یا بکوبید، سپس روی پوست‌تان قرار دهید. بهتر است این ماسک به مدت ۳۰ دقیقه روی پوست صورت باقی بماند سپس آن را بشویید و کمی مرطوب کننده بمالید.


رطوبت و جوانسازی پوست با کیوی در منزل

ویتامین C موجود در کیوی، سلامت و شادابی پوست را حفظ می‌کند و استفاده از این میوه به عنوان ماسک در فصل‌های سرد سال بسیار مفید است. نصف یک موز را با یک عدد کیوی پوست کنده، مخلوط کنید و ۲ قاشق غذاخوری ماست را به آن اضافه کنید. این ماسک را ۲۰ دقیقه روی پوست‌تان بگذارید و پس از آن، صورت‌تان را با آب گرم بشویید.


خرمالو، ماسک فصل سرما برای جوانسازی پوست

یکی از بهترین ماسک‌های زمستانی برای جوان‌سازی پوست، خرمالوست. برای تهیه‌ی این ماسک یک عدد خرمالوی نرم را پوره کرده و به آن کمی آرد جو اضافه کنید تا خمیری به دست آید، سپس آن را روی پوست‌تان پخش کنید. ۱۰ تا ۱۵ دقیقه این ماسک را روی پوست بگذارید، بعد از آن می‌توانید به کمک یک حوله‌ی نرم و آب گرم صورت‌تان را بشویید تا مواد به خوبی پاک شوند. ماسک خرمالو پوست‌تان را چند سال جوان می‌کند!


با کدو حلوایی جوانسازی پوست را انجام دهید

کدو حلوایی سرشار از آنتی اکسیدان‌ و ویتامین‌های A و C است که می‌توانند جوانی و شادابی را به پوست شما هدیه بدهند. فقط کافی است ۲ فنجان کدوی پخته شده، چهار قاشق ماست کم چرب، چهار قاشق عسل و یک قاشق چای‌خوری دارچین را ترکیب کنید و ۱۰ دقیقه روی پوست خود بگذارید. این ماسک در حفظ جوانی پوست مفید است.

راز جوانی و از بین بردن چین و چروک صورت
ترک پوست و چروک پوست از خشکیه. سرکه انگبین بخورین درست میشه

مالکیت معنوی مجله سلامت پلاس (healthplusmag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

روغن دنبه کلسترول را پایین می آورد.

Image