بزرگ کردن سینه با روشهای معجزه آسا

زیبایی و تناسب اندام

بزرگ کردن سینه دیگر آرزو نیست. لازم نیست که از کوچک بودن سینه های خود خجالت بکشید. چه به دنبال راه حل موقتی باشید و چه به دنبال راه حل های دائمی و با استفاده از عمل جراحی، راه های زیادی وجود دارد که با استفاده از آنها میتوانید سینه بزرگ داشته باشید.

برای افزایش سایز سینه تان عجله دارید؟

اگر میخواهید سینه های شما بزرگتر بشود ورزش هایی بکنید که هدفشان تقویت عضلات سینه ای بزرگتان باشد مانند شنا، پرس های سینه ای با دمبل یا پرس های نیمکتی . همچنین میتوانید میزان استروژن خود را افزایش دهید، برای مثال از طریق خوردن محصولات حاوی سویا مانند توفو، شیر سویا و خود سویا، یا اینکه میتوانید ازمحصولات بزرگ کننده سینه استفاده کنید. در ادامه مطلب نکات استفاده از محصولات بزرگ کننده سینه  مانند پر کننده های سینه (فیلرها) یا کرم بزرگ کننده سینه صحبت میشود.

سینه بزرگ با رژیم غذایی و ورزش

در این مطلب وعده های دروغین مانند بزرگ کردن سینه در یک هفته به شما داده نمی شود بلکه با تکرار تعدادی از روش های بیان شده در ادامه به مدت 3 ماه می توانید نتایج مثبت را با چشمان خود ببینید.

حرکت شنا شاید فکر کنید که شنا ورزشی برای بازوانتان باشد ولی این ورزش روی عضلات سینه ای بزرگ شما هم تاثیر دارد. نرمش ناحیه سینه ای بزرگ سینه را قوی و بزرگ میکند و باعث میشود سینه ها بزرگتر و پرتر به نظر برسند. بعلاوه این نکته مثبت را هم دارد که بازوانتان هم ماهیچه ای تر و سفت تر میشوند. برای شروع  حداقل 3 ست 15 تایی بزنید. وقتی که بازوها و ماهیچه های سینه ای بزرگ شما قوی تر شد تعداد شناهای در هر ست را زیادتر کنید.

  • با شکم روی زمین دراز بکشید و بازوان خود را کنارتان خم کنید و کف دستتان را روی زمین بگذارید.
  • با دست و بازوان خود فشار بیاورید و بالا تنتان را بلند کنید، به شکلی که زانوان شما خم نشود و انگشت های پای شما روی زمین بماند. آنقدر فشار بیاورید و خودتان را بالا بکشید تا بازوان شما صاف بشود. برای اینکه اول کار این شناها راحت تر باشند میتوانید زانوان خود را روی زمین نگه دارید.
  • به آرامی خود را به سمت پایین و روی زمین برگردانید و دوباره از اول این حرکتها را تکرار کنید. سعی کنید در حین کار به عضلات سینه خود هم نرمش بدهید.

پرس های سینه ای با دمبل این هم یک نرمش سینه عالی دیگری است که عضلات سینه ای را بزرگتر و قوی تر می کند و بافت سینه را به سمت بیرون می آورد. دمبل هایی انتخاب کنید که به راحتی بتوانید با آنها 3 ست 8-12 تایی بزنید. استفاده از دمبل های با وزن 8، 10 و یا 12 پوند برای شروع خوب است. دو یا سه بار در هفته 3 ست 10 تایی پرس های سینه ای با دمبل بزنید. وقتی که قوی تر میشوید تعداد تکرارهای در هر ست را زیادتر کنید. 

  • با کمر روی یک نیمکت شیب دار بخوابید. وزنه ها را کنار خود نگه دارید.
  • وزنه ها را کنار همدیگر و بالای سینه تان بالا بیاورید، بازوان خود را طوری صاف کنید که دو سر وزنه ها با هم تماس پیدا کنند.
  • به آرامی وزنه ها را پایین بیاورید و این کار را دوباره تکرار کنید.

انقباضات ایزومتریک سینه در این نوع ورزش باید عضلات سینه بدون کشیده شدن منقبض بشوند و برای بزرگ کردن سایز عضلات سینه خیلی خوب است. برای این ورزش فقط به یک حوله دستی نیاز دارید. برای بهترین نتیجه بهتر است که لااقل سه بار در هفته این ورزش را انجام بدهید.

  • به گونه ای بایستید که پاهای شما به اندازه عرض شانه های شما از یکدیگر فاصله داشته باشند.
  • حوله را به گونه ای جلوی سینه خود بگیرید که دو بازوی شما کاملا کشیده بشوند.
  • همزمان دو طرف حوله را بکشید و به این شکل به صورت انقباض های کوچک عضلات سینه تان را منقبض کنید.
  • حوله را محکم نگه دارید و برای سه دقیقه با انقباض های ضربه ای به کشیدن آن ادامه بدهید.

وزن کلی خودتان را زیاد کنید اگر دارید ورزش می کنید و رژیم می گیرید که لاغر بشوید، این رژیم روی سینه های شما هم اثر میگذارد. کالری زیاد خوردن باعث بزرگ شدن سینه ها میشود ولی این را هم باید بپذیرید که کمی بقیه قسمت های بدن شما را هم بزرگ میکند. باردار شدن هم یک راه طبیعی دیگر برای بزرگ کردن سینه های شماست.


 

بزرگ کردن سینه با روشهای معجزه آسا
انقباضات ایزومتریک سینه در این نوع ورزش باید عضلات سینه بدون کشیده شدن منقبض بشوند و برای بزرگ کردن سایز عضلات سینه خیلی خوب است. برای این ورزش فقط به یک حوله دستی نیاز دارید. برای بهترین نتیجه بهتر است که لااقل سه بار در هفته این ورزش را انجام بدهید.

مالکیت معنوی مجله سلامت پلاس (healthplusmag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

در این مطلب وعده های دروغین مانند بزرگ کردن سینه در یک هفته به شما داده نمی شود

Image