روشهای بزرگ شدن سایز سینه در طب سنتی

زیبایی و تناسب اندام

روش های بزرگ شدن سينه با طب سنتی دکتر روازاده

دکتر روازاده برای بزرگ کردن سینه با طب سنتی بیان می‌کنند که یک نوع بادکش ویژه زنان است که به دو دلیل انجام می‌شود، اولی، جزو یکی از روش‌های بزرگ شدن پستانها در طب سنتی است و دوم برای افزایش شیردهی مادران شیرده استفاده می‌شود. این نوع بادکش به شرح زیر انجام می‌شود: محل قرار دادن لیوان‌های بادکش به دو حالت انجام می‌گیرد.

در حالت اول، در صورتی که تمام پستان را بتوان در داخل یک لیوان بزرگ جا داد، انجام بادکش با یک لیوان به صورتی که کل سینه داخل آن قرار گیرد توصیه می‌شود، به‌ویژه اگر هدف بزرگ کردن پستان‌ها باشد.

حالت دوم، در صورتی که حالت اول امکان‌پذیر نیست، باید لیوان ها را در اطراف پستان‌ها و دور تا دور آن برای بزرگ شدن سینه با طب سنتی قرار داد. قابل توجه است که در بادکش پستان برای مادران شیرده که جهت افزایش شیردهی انجام می‌شود، باید مواظب بود تا با فشار زیاد همراه نشود. بادکش و حجامت یا هر گونه عملی که سبب تحریک و انحرافی در خون می‌شود، در زمان عادت ماهانه ممنوع است.

بادکش را می‌توان روزانه و به مدت حدود ۶ دقیقه برای هر سینه انجام داد. پستان‌ها را می‌توان همزمان یا به صورت تک تک بادکش کرد. روشهای بزرگ شدن پستانها در طب سنتی در دیدگاه حسین معارفی یکی از روشهای بزرگ شدن پستانها در طب سنتی استاد معارفی تخم رازیانه است که می‌تواند سبب رشد ابعاد سینه شود. این تخم‌ها حاوی مقادیر بسیاری از فلاونوییدها هستند که میزان استروژن بدن را افزایش می‌دهند و موجب تقویت رشد بافت سینه می‌شوند.

در ضمن مادران شیرده می‌توانند از آن برای افزایش تولید شیر استفاده کنند. برای افزایش سایز سینه با طب سنتی فرد می‌تواند هر روز چای رازیانه بنوشد. برای درست کردن چای رازیانه، می‌توان یک قاشق چای‌خوری تخم رازیانه نیم‌کوب‌شده را در یک لیوان آب داغ به مدت ۱۰ دقیقه دم کرد و سپس صاف و مصرف نمود. همچنین بیان می‌کنند که ترکیب عرقیات رازیانه، یونجه و شنبلیله بهترین و کامل‌ترین مواد مغذی برای زنان به‌شمار می‌رود. ترکیب این عرقیات سبب پر شدن و خوش‌فرم شدن صورت و افزایش سایز سینه با طب سنتی در زنان می‌شود. مصرف این عرقیات برای درمان کم‌خونی و ضعف عمومی بدن نیز در زنان بسیار مفید است.

سه مرحله برای افزایش سایز سینه با طب سنتی وجود دارد که باید فرد تمامی مراحل آن را انجام دهد. این مراحل شامل روغن مالی و ماساژ، بادکش‌درمانی و استفاده از داروها به شکل زیر است: استفاده از دم‌کرده رازیانه روزی یک استکان بادکش سینه‌ها براساس دستور ماساژ و روغن‌مالی با روغن خراطین

بزرگ کردن سینه‌ها با شنبلیله

استفاده از روغن خراطین برای بزرگ کردن سینه

روغن خراطین روغنی طبیعی است که در طب قدیم برای بزرگ کردن اندام استفاده می‌شده است و تاثیر بسیار بالایی دارد. مصرف این روغن به صورت موضعی است و مستمر باید مورد استفاد قرار گیرد. روش های بزرگ شدن سینه در طب سنتی در دیدگاه استاد علی مهربانی استاد مهربانی بیان می‌کنند کوچک بودن و کوچک ماندن پستان ها به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد که مهمترین آن خشکی بدن و مزاج است. ایشان معتقد هستند که از سه راه می‌توان به افزايش سايز سينه با طب سنتي اقدام کرد. فرد باید کاملا با دقت آن‌ها را انجام دهد تا مشکل برطرف گردد.

از نظر استاد مهربانی روشهای بزرگ شدن پستانها در طب سنتی عبارتند از: استاد مهربانی بیان می‌کند که اکثر خوراکی‌های چاق کننده بدن، موجب افزایش سایز سینه‌ها می‌شود. البته اگر فرد دارای مزاج بلغمی باشد ممکن است این خوراکی‌ها باعث چاقی لگنی در او شود بنابراین باید از انجام این روش پرهیز کند. یکی دیگر از روشهای بزرگ شدن پستانها در طب سنتی از منظر ایشان آن است که فرد باید به نسبت مساوی بذرهای تخم جعفری، تخم شلغم، تخم کاسنی، تخم کرفس، تخم شنبلیله، تخم یونجه، تخم کتان، گل گاوزبان، تخم شوید و سیاه دانه را پودر کند و مخلوطی یک دست تهیه کند. سپس به مقدار۴ برابر به آن عسل اضافه و مخلوط کند و هر ۸ ساعت یک قاشق غذاخوری مصرف کند. همچنین فرد می‌تواند این مقدار را با یک فنجان آب هویج هم استفاده کند.

راه دیگر برای افزایش سایز سینه با طب سنتی خوردن جوانه بذر شنبلیله یا جوانه گندم است. یکی از روشهای بزرگ شدن سینه در طب سنتی ماساژ روزانه سینه‌ها است که باید حداقل روزی دو بار و هر بار ۱۵ دقیقه انجام شود. استاد مهربانی انجام ماساژ همراه با معجون زیر را توصیه می‌کنند: برای تهیه این معجون فرد باید ۲ واحد پودر دارچین را همراه با ۲ واحد پودر رازیانه و ۱ واحد پودر دارفلفل با هم مخلوط کند. سپس آن را با کره گاو به صورت معجون (پماد) در آورد. دومین روش برای بزرگ کردن سینه با طب سنتی آن است که که فرد باید روغن زفت را ضماد کند (قوام آن غلیظ باشد و مایع و نرم باشد). بعد از ۲۴ ساعت آن را بردارد و با ترکیب برابر آن با روغن کنجد و روغن گاو، سینه‌ها را ماساژ دهد.

سومین روش آن‌که با پودر تخم شنبلیله و روغن کنجد سینه‌ها را ماساژ دهد. روش چهارم برای بزرگ شدن سینه با طب سنتی ماساژ روزانه ۲ تا ۳ بار و هربار به مدت ۱۰ دقیقه با یکی از ترکیبات زیر نیز توصیه شده است: پیه مرغ، پیه گاو، پیه گاو میش، روغن موم. البته بهتر است روغن موم با هر ترکیبی که فرد انتخاب کرد وجود داشته باشد. بادکش کردن سینه به روش استاد مهربانی مانند دیگر متخصصان طب سنتی استاد مهربانی نیز بادکش را یکی از روشهای بزرگ شدن پستانها در طب سنتی می‌دانند. ایشان تاکید می‌کنند که این روش بادکش فقط مخصوص پستان‌ است. در این روش باید بادکش بزرگ مستقیم روی سینه به مدت هر بار ۳ تا ۵ دقیقه انجام شود. اگر بادکش بعد از روغن مالی و استفاده از ضمادها انجام شود، اثر آن چند برابر خواهد شد. بادکش باید زیر سینه‌ها در مسیر خط شیر یک روز در میان انجام شود.

روش‌های بزرگ کردن سینه خیراندیش روشهای بزرگ شدن سينه با طب سنتی از نظر دکتر خیراندیش به شرح زیر است: بادکش کردن سینه: این روش را باید به صورت مداوم و منظم انجام داد که دارای طول درمان بین ۴۰ الی ۱۲۰ روز است. یکی دیگر از روشهای بزرگ شدن پستانها در طب سنتی از منظر ایشان مصرف ترکیب ۴ واحد روغن سیاه دانه یا روغن زیتون بودار تصفیه نشده با ۲ واحد عسل و یک واحد سرکه انگور طبیعی که سه قاشق غذاخوری هر ۸ ساعت باید مصرف شود.

دکتر خیراندیش برای بزرگ شدن سینه با طب سنتی بیان می‌کند که شنبلیله یکی از پرطرفدارترین گیاهان برای بزرگ کردن طبیعی سینه‌ها است که شامل ترکیباتی است که سطح هورمون‌های مرتبط با شیردهی مانند استروژن و پرولاکتین را افزایش می‌دهد. یکی دیگر از روشهای بزرگ شدن پستانها در طب سنتی مصرف سرکه انگبین شبی یک لیوان (با این ترکیب: دو واحد عسل + دو واحد عرق نعنا + یک واحد سرکه انگور طبیعی) است. باید یک سوم لیوان از این شربت و مابقی آب ریخته و میل شود. خوردن اسپند شبی یک قاشق مرباخوری به همراه سرکه انگبین به مدت ۴۰ شب.

استفاده از جوشانده پودر درنا یکی دیگر از روشهای بزرگ شدن پستانها در طب سنتی است. به این ترتیب که فرد باید یک قاشق غذاخوری از این پودر را در یک و نیم لیوان آب جوش بریز و بگذارد بیست دقیقه بماند. سپس بعد از خنک شدن به همراه کمی عسل میل کند. استفاده از روغن خراطین برای بزرگ کردن سینه با طب سنتی. استفاده از این روغن ۱ الی ۳ بار در روز توصیه می‌شود و باید فرد به مدت۲ الی۵ ماه از آن استفاده کند. نکته دیگر آنکه چون از راه پوست جذب می‌شود باید قبل مصرف عضو را مالش داد تا سرخ شود.

روش های بزرگ شدن سینه در طب اسلامی

در طب اسلامی نیز روش هایی برای بزرگ شدن سینه بیان شده است که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم: روش بزرگ کردن سینه در دیدگاه حکیم ضیایی حکیم ضیایی بیان می‌کنند که یکی از روشهای بزرگ شدن پستانها در طب سنتی اسلامی استفاده از رازیانه است. رازیانه هورمون زنانه را تقویت می‌کند از این رو مصرف آن رشد اندام‌های زنان را بیشتر می‌کند. البته خوردن رازیانه برای پسران و مردان خوب به‌شمار نمی‌رود و توصیه نمی‌شود. چراکه سبب افزایش هورمون‌های زنانه استروژن و پروژسترون می‌شود. بنابراین اگر زنان و دختران رازیانه مصرف کنند نیازی به ایجاد اندام تصنعی نخواهند داشت و از نظر طبیعی سبب رشد اندام‌های زنانه آن‌ها می‌شود.

روش های بزرگ شدن سینه در دیدگاه استاد تبریزیان حکیم تبریزیان مصرف داروی گیاهی خولنجان را یکی از روشهای بزرگ شدن سینه در طب اسلامی می‌دانند. ایشان بیان می‌کنند که خولنجان گیاهی است که می‌تواند به افراد در حل این مشکل، کمک زیادی کند. این گیاه باید به صورت موضعی مصرف شود. عملکرد آن به این صورت است که موجب تقویت و خو‌ن‌رسانی به سینه‌ها می‌شود و در نتیجه سبب افزایش گوشت در آن ناحیه می‌گردد. این گیاه کاملا بدون ضرر است و هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کند. اما به دلیل خاصیت و تاثیرگذاری آن، کمی تند و تیز است.

روشهای بزرگ شدن پستانها در طب سنتی با پودر خولنجان این پودر را باید به مدت ۴۰ شب، هر شب به اندازه نیاز با روغن زیتون طبیعی خمیر کرد و سپس به سینه‌ها مالید. بهتر است روی آن پلاستیک کشید شود. این ضماد باید تا صبح روی سینه بماند و صبح شسته شود. برای دستیابی به نتیجه باید این پودر با روغن زیتون اصل و طبیعی مخلوط و استفاده شود. هنگام مصرف ممکن است فرد سوزش روی پوست خود احساس کند. با مصرف صفرابر، این سوزش کمتر احساس می‌شود. برای ۴۰ شب به حداقل ۵ بسته پودر نیاز است. البته این مقدار بسته به اندازه موضع، میزان مصرف متفاوت خواهد داشت.

روشهای بزرگ شدن سایز سینه در طب سنتی
روش بزرگ شدن پستان با طب سنتی

مالکیت معنوی مجله سلامت پلاس (healthplusmag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

روشهای بزرگ شدن پستانها در طب سنتی استفاده از ضمادها، روغن‌مالی‌ها است.

Image